#meesteseks
 

#TESTIENNAST

Meestel, kellele meeldivad mehed on võimalik lasta end tasuta testida suguhaiguste ja HIV suhtes ning saada seksuaaltervisealast nõustamist Tallinnas, Tartus ja Kuressaares.

Sul on võimalus läbida seksuaaltervise kontroll ka sobivas tervishoiuasutuses üle Eesti. Seksuaalsel teel levivate infektsioonide suhtes saad end lasta uurida ka naha- ja suguhaiguste arsti, uroloogi või meestearsti juures. Eriarsti juures tuleb maksta visiiditasu. Ka on testimine tasuline, juhul kui sul ei ole ravikindlustust. Kuni 26-aastased saavad end tasuta (ka ravikindlustuse puudumisel) uurida lasta noorte nõustamiskeskustes. HIV, HBV ja HCV suhtes saab tasuta testida HIV nõustamis- ja testimiskabinettides.

Vaata, kuhu minna testima.

#testiennast

Kui suurelt riskid?

Hindan riski

#paljuriskid

Kui hoolid sõbra tervisest, jaga lehte

Jagan lehte

#sharingiscaring

Kus testida?

Loe edasi

* kehtib kuni märtsini 2015.

Veebilehte rahastab Tervise Arengu Instituut SA Eesti Teadusagentuuri „Eesti teadus- ja arendustegevuse konkurentsivõime tugevdamine teadusprogrammide ja kõrgkoolide ning teadusasutuste kaasajastamine kaudu“ meetme „Tervishoiutehnoloogia teadus- ja arendustegevuse toetamine“ tervishoiuteaduste võimekuse edendamise programmi TerVE ning riikliku HIV ja AIDSi Strateegia aastateks 2006–2015 raames. info@hiv.ee